LGL Akustyka

Data publikacji: 17 listopada 2016

W naszym kraju obowiązują bardzo rygorystyczne zapisy w prawie dotyczące norm poziomu hałasu w przestrzeni publicznej. Przedsiębiorstwa bądź osoby prywatne, które przekroczą te normy, mogą zostać narażone na ogromne koszty związane z działaniami dążącymi do zmniejszenia poziomu emisji hałasu.

Dla przykładu odcinek mat wygłuszających o długości 50 metrów kosztuje 200 000 złotych, a tłumik akustyczny na emitor spalin może kosztować nawet 50 tysięcy złotych, bez uwzględnienia wykonania mocowania. Koszta zabezpieczeń akustycznych są ogromne więc nie warto przekraczać wyznaczonej normy. W takiej sytuacji nalepiej uwzględnić emisję hałasu na etapie planowania i skorzystać z usług firmy, która dokona analizy akustycznej.

Jedną z takich firm jest LGL Akustyka – grupa kreatywnych i wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się tematem szeroko pojętej akustyki od kilkunastu lat. Co czyni tą firmą wyjątkową? Z pewnością konkurencyjne ceny oraz personalne podejście do każdego zlecenia. Pracownicy zajmują się m.in. dokonywaniem analiz akustycznych, tworzeniem map akustycznych oraz pomiarami hałasu środowiskowego. Warto skorzystać z usług najlepszych i wybrać LGL Akustyka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej firmy.


Adres firmowy: ul. A. Słonimskiego 3A/4, 50-304 Wrocław

Telefon, adres e-mail: 601 359 655 / biuro@lglakustyka.pl

W internecie: www.lglakustyka.pl

Zasięg działalności: Wrocław