Kombinezon Deutz Fahr – wysokiej jakości odzież

Data publikacji: 26 January 2021

Deutz Fahr to uznany producent maszyn rolniczych, którego traktory i ciągniki są rozpoznawalne nie tylko w Niemczech, ale i w całej Europie. Dzięki najwyższej jakości wykonania, ogromnej różnorodności dostępnych modeli oraz doskonałym przystosowaniu poszczególnych maszyn do pracy w najbardziej wymagających warunkach, Deutz Fahr zdobył popularność i zaufanie zarówno małych rolników, sadowników, jak i dużych gospodarstw produkcyjnych.

W ofercie marki pojawiają się jednak nie tylko solidne traktory i ciągniki oraz komponenty do maszyn rolniczych – dla swoich klientów marka przygotowała też m.in.:

 • akcesoria,
 • gadżety,
 • odzież roboczą do pracy na polu i w gospodarstwie.

Odzież robocza Deutz Fahr – jakość przede wszystkim

Jakość i solidne wykonanie w każdym detalu to priorytety, które stoją za każdym produktem Deutz Fahr i choć marka od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu na rynek najlepszych maszyn rolniczych, pozostałe elementy w jej ofercie cechują się równie wysoką wytrzymałością, świetnym wykończeniem i funkcjonalnością, która jest doceniana w pracach polowych i fizycznych. Jeden z segmentów oferty stanowi między innymi odzież robocza spełniająca standardy zgodne z wymogami BHP, a jednocześnie wygodna i praktyczna do noszenia podczas wymagających prac przez cały rok.

rolnicy

Wśród najciekawszych propozycji odzieżowych z logo Deutz Fahr znajdziemy:

 • Kalosze z wysokiej jakości poliuretanu, z wyprofilowaną podeszwą i wysoką cholewką, idealne do pracy w środowisku mokrym, odporne na zabrudzenia (środki mineralne, oleje i smary, środki dezynfekujące, rozpuszczalniki, zgodnie z normą EN 20345:2011 S5 CI)
 • Obuwie ochronne z podeszwą PU, w klasie bezpieczeństwa S3, z noskiem z poliwęglanu, odporne na działanie olejów, antypoślizgowe, z wysokiej jakości skóry licowej zapewniającej wysoki komfort noszenia.
 • Ogrodniczki,
 • Kurtki ochronne i zimowe,
 • Koszulki,
 • Kurtki softshell,
 • Kamizelki odblaskowe i zimowe,
 • Kombinezony robocze,
 • Bluzy,
 • Koszulki i spodnie termiczne,
 • Spodnie robocze.

Każdy z elementów odzieży pojawiającej się w ofercie Deutz Fahr może być z powodzeniem wykorzystany do zastosowania podczas prac polowych, prac w obrębie gospodarstwa, ale też prac w warsztacie czy przy konserwacji maszyn rolniczych. Marka dba o zachowanie najwyższego bezpieczeństwa i spełnianie wymogów norm BHP obowiązujących dla odzieży ochronnej i roboczej.

Kombinezon Deutz Fahr do pracy w każdych warunkach

kombinezon deutz fahrKombinezony z logo Deutz Fahr zostały stworzone z myślą o pracy w trudniejszych warunkach i przystosowane do zapewniania skutecznej ochrony przed zabrudzeniami, zarówno w pracy polowej i niekorzystnych warunkach pogodowych, jak i podczas pracy w warsztacie.

Obsługując gospodarstwo jest się niemalże nieustannie narażonym na zabrudzenia różnego rodzaju smarami, olejami, ale też środkami mineralnymi, dezynfekującymi czy środkami stosowanymi jako nawozy i preparaty do wzrostu i ochrony roślin.

Najwyższej klasy materiały gwarantują wytrzymałość odzieży, a przywiązanie uwagi do detali i wzmocnień w najbardziej wrażliwych i narażonych na uszkodzenia obszarach kombinezonu zwiększa dodatkowo trwałość odzieży.

Wszystkie kombinezony zostały wyposażone również w odblaskowe elementy na kołnierzu, rękawach i nogawkach, a także w dużą ilość kieszeni podręcznych podczas prac gospodarskich i garażowych.

Akcesoria i gadżety Deutz-Fahr

Skupienie na szerokim asortymencie dodatków, akcesoriów i wyposażenia dla osób pracujących w gospodarstwach rolnych pozwala na zapewnienie klientom Deutz Fahr najwyższego poziomu obsługi, bezpieczeństwa i jakości pracy w każdych warunkach. Odzież ochronna to jeden z kluczowych elementów dbania o komfort pracy oraz właściwą ochronę ciała przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, dlatego wyboru właściwego wyposażenia nie należy nigdy zaniedbywać. Deutz-Fahr dostarcza na rynek rozwiązania zgodne z obowiązującymi standardami BHP, gwarantujące wysoki poziom ochrony także w kontakcie z trudnymi zabrudzeniami czy środkami oleistymi.

W ofercie marki, obok odzieży roboczej, pojawiają się także inne elementy wyposażenia gospodarstw i ich pracowników – koszulki, które można nosić na co dzień lub w pracy nie wymagającej ochrony przed zabrudzeniami, gadżety (np. plecaki), zabawki dla dzieci (także w formie miniaturowych wersji najbardziej popularnych maszyn Deutz Fahr, napędzanych pedałami) oraz modele pojazdów z wiernie odwzorowanymi detalami kultowych projektów dostępnych w ofercie Deutz-Fahr.